משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

אמא ובת- יחסי בריאות נשיים- ד"ר כריסטיאן נורטרופ

יחסים בין אם ובת מהווים את מקור הבריאות של כל אישה. הגוף שלנו והאמונות שלנו נוצרו מהקרקע של מערכות הרגשות של האמא שלנו, האמונות והתנהגויות. עוד לפני הלידה, אמא שלנו מספקת לנו את החוויה הראשונה של טיפוח. היא המודל לחיקוי הנשי הראשון והחזק ביותר שלנו.

מהאמא שלנו אנחנו לומדות מה זה להיות אישה ולדאוג לגוף שלנו. התאים שלנו מתחלקים וגדלים לקצב הלב שלה. העור שלנו, שיער, לב, ריאות, עצמות ניזונים מהדם, הדם שלה שהיה מוצף עם נוירוכמיקלים ונוצר בתגובה למחשבותיה, אמונותיה ורגשותיה. אם היא דואגת, חרדה, ואומללה עם ההריון שלה, הגוף שלנו יודע את זה. אם היא הרגישה בטוחה, שמחה, והגשימה את עצמה, גם אנחנו הרגשנו את זה,.

הגוף הפיסי של הבנות שלנו נוצר על ידי מירקם חלק של טבע וטיפוח, של ביולוגיה ועל ידי התודעה שמכילה שושלת שלמה. לכן, כל בת מכילה את אמה ואת כל הנשים שבאו לפניה. את החלומות הלא ממומשים של האמהות הקדמוניות שלהן ואת ההמורשת שלהן. כדי להיות בריאה ומאושרת בצורה אופטימלית, כל אחת מאתנו חייבת לקבל בברור את הדרכים שבהן ההיסטוריה של האמא שלנו משפיעה וממשיכה להיות נוכחת ​​את מדיניות הבריאות, האמונות שלנו, וכיצד אנו חיים את חיינו. כל אישה שמרפאית את עצמה עוזרת לרפא את כל הנשים שבאו לפניה ואלה שיבואו אחריה.

ההשפעה הלא מודעת של אמא
השפעתה של אמא,באופן בלתי מודע על הבריאות של הבת שלה היא כל כך עמוקה, שלפני שנים יכולתי לקבל את הכישורים הרפואיים שלי שהיו רק טיפה בים בהשוואה לצורה הבלתי מודעת וההשפעה המתמשכת של אמי. אם מערכת היחסים של אישה עם האמא שלה הינה תומכת ובריאה, ואם האמא שלה נתנה לה מסרים חיוביים על הגוף הנשי ואיך לטפל בו כראוי, העבודה שלי כרופאה הייתה קלה. הגוף שלה, הנפש, והרוח כבר תוכנתו לבריאות וריפוי אופטימליים.

אם, לעומת זאת, ההשפעה של האמא שלה הייתה בעייתית, או אם יש היסטוריה של הזנחה, התעללות, אלכוהוליזם, או מחלת נפש, אז ידעתי שהמאמצים הכי טובים שלי עשויים להספיק. פתרונות בריאותיים לטווח ארוך, אמיתיים, יתאפשרו רק כאשר המטופלת שלי הבינה את ההשפעה של הרקע שלה ולאחר מכן לקחה צעדים כדי לשנות את ההשפעה זו. למרות שיש בכל שירותי בריאות שיטות כגון שיפור תזונה, פעילות גופנית, תרופות, ניתוחים, בדיקות שד, ובדיקות פאפ ,אף אחד מהם לא יכול להגיע לחלק מהתודעה של אישה שיוצרת את מדיניותה של בריאות במקום הראשון.

לפני הלידה, פשוטו כמשמעו,זאת ההכרה שמכוונת את יצירתו של גופנו. זה גם הזמן להיות מעוצב על ידי החוויות של החיים שלנו, במיוחד אלה של ילדות. חוויית ילדות אחרת היא פחות משכנעת ממערכת היחסים של נערה צעירה עם האמא שלה. כל אחת מאתנו לוקחת ברמה התאית איך האמא שלנו מרגישה בלהיות נקבה, מה שהיא מאמינה על הגוף שלה, איך שהיא דואגת לבריאותה, ומה שהיא מאמינה שאפשרי בחיים. אמונות וההתנהגויות שלה

שקובעים את הטון עבור כמה טוב אנחנו לומדות לטפל בעצמנו כבוגרות. לאחר מכן, אנחנוו מעבירות את המידע הזה במודע או שלא במודע לדור הבא.

למרות שאני מכירה בכך שהתרבות בכללותה ממלאת תפקיד משמעותי בהשקפותינו על עצמנו כנשים, סופו של דבר שאת האמונות וההתנהגות של האימהות האישיות שלנו הן אלו שמפעילות את ההשפעה החזקה ביותר. ברוב המקרים, היא הראשונה כדי ללמד אותנו את התכתיבים של התרבות הגדולה יותר. והאמונות שלה הן בקנה אחד עם התרבות השלטת, השפעתה של האמא שלנו כמעט תמיד מנצחת

 

בכל מקרה של בעיה בריאותית- נפשית כדאי קודם לנסות לפתור את יחסי אמא- בת.

ד"ר כריסטיאן נורטרופ- היא חלוצה בעלת חזון וסמכות שמובילה בעולם ,בתחום הבריאות ואיכות החיים של הנשים. ד"ר נורטרופ היא חסידה מובילה של רפואה אינטגרטיבית שמבינה את האחדות של נפש, גוף, רגשות, ורוח. ידועה בעולם בזכות גישת העצמתה לבריאות ואיכות החיים של הנשים, ד"ר נורטרופ מלמדת נשים כיצד לשגשג בכל שלב של חייהן.

לאחר קריירה כרופאה מתמחה במיילדות וגינקולוגיה במשך 25 שנים, ד"ר נורטרופ הקדישה את חייה להעצים נשים לעורר בהן השראה ופריחה. היא מעודדת את הנשים ליצירת בריאות בכל הרמות על ידי הקשבה לחוכמה הפנימית שלהן.

האתר של ד"ר כריסטיאן נורתרופ

תגיות:

TOP