משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

אל תגעו במים שלי

לאחרונה פורסם שסגן שר הבריאות יעקב ליצמן החליט להחזיר את הפלרת המים  ע״י החדרת חומצה פלואורידית למי השתייה, בטענה שהפעולה הזאת עוזרת לשמור על בריאות הפה של הציבור. הפעולה שלו מבטלת החלטה קודמת של שרת הבריאות לשעבר יעל גרמן, שהפסיקה רק לפני כשנה את הפלרת המים בישראל. הדיון בהפלרת המים חלוקה ומבחינה מקצועית , מחקרית יש סימוכין מדעיים לכל הצדדים. כולם מתעסקים בסוגית העששת , ולא בתהליך הטבעי של המים החיים , בפגיעה הגורפת בחקלאות והסביבה, בכורח הממלכתי ... וזה בניגוד גמור לצורך האינדיבידואלי של אדם לקחת אחריות על הבריאות שלו. 

בחרתי לקחת חלק במאבק נגד ההפלרה, להתנגד נחרצות להוספת ״חומר כימי״ למי השתיה והרחצה שלי, לבחור את הירקות והפירות שלי גדלים במים טבעיים לחלוטין, לקחת חלק בשמירת הטבע והאיכות של המים שלנו, לתמוך בהחזרת המים למצבם הבריא ביותר, לברך את המים שיתגבשו בצורה הכי מאורגנת, להתחבר לתדר של המים בגוף , שיתמוך בפעילות הבסיסית של החיים , לשכשך במי המעיינות בארץ שלנו, ולסמוך על האינטואיציה הפנימית שבטוחה שהחומצה הפלואורידית הזאת (אפילו בריכוזים נמוכים) פוגעת באורח חיים ובבריאות שלנו בצורה מסוכנת ביותר ... 

מים אינם רק חומר כימי שנקרא H2O, ‬אלא אורגניזם חי. סוד המים, תואר באופן מעמיק על ידי‬ ‫ויקטור שאוברגר. כאשר המים חיים,‬ ‫בריאים ומלאים באנרגיה, זה סימן לריפוי שלם של כדור הארץ.‬ ‫מי תהום בריאים ומי שתייה בריאים הינם הבסיס לקיום כלכלי, לריפוי הטבע ובני האדם, וכמו כן לקשר בריא עם קהילות חדשות‬ ‫הנושאות חיבור עמוק עם מקור החיים. תודות לכוחות הטיהור העצמי, מים יכולים לעבור ריפוי מהיר באופן יחסי, בעזרת הוצאת‬ ‫הגורמים ההורסים והשבת תנועתם הטבעית של המים. הקהילה העולמית החדשה החלה בפיתוח מערכת לריפוי מים בכמה מוקדים‬ ‫על פני כדור הארץ. מים יכולים להיווצר גם באזורים השוממים ביותר על פני האדמה. ברגע שהאפשרויות הטמונות במים יהיו‬ ‫בשימוש נכון וחכם, ישובים אוטונומיים יוכלו להתפתח כמעט בכל מקום בעולם. מים, אנרגיה ומזון יכולים וחייבים להיות זמינים‬ ‫באופן חופשי עבור כל המין האנושי. מאת תמרה www.tamera.org

ויקטור שראוברגר הוא גאוןהמבקש לחדש את חיינו ואת העולם שלנו.הוא חי חלק גדול של חייו בהתבוננות ולימוד מהטבע. התובנות והיישומים שלו כל כך יפים ופשוטים ובהרמוניה עם הטבע המקצבים שלו ותהליכי הגומלין. למעשה כוכב הלכת שלנו משווע להמצאות שמבוססות על אקו-טכנולוגיה כמו של ויקטור שיהפכו לנורמה של הכלכלה התעשייתית שלנו.

שראוברגר נולד ב -30 ביוני 1885 באוסטריה למשפחה של יערנים במשך 400 שנים . ויקטור שמח להמשיך את המסורת המשפחתית וכתב "מאז ילדותי היתה זו השאיפה הגדולה של חיי להיות משגיח יערות כמו אבא שלי, סבא, סבא רבא ואביו שלפניו" .כבר כילד הוא גילה עניין רב בכל מה שקשור בטבע. הוא היה מסתובב כל היום בתוך היערות סביב אגם פלוקנשטיין שהיו כמעט ללא מגע יד אדם. מתוך רקע זה ויקטור למד לסמוך על תצפיותיו והמודעות האינטואיטיבית שלו, כפי שעשה אביו וסבו. הוא למד מהם כי כאשר מים זורמים באזורים הרריים מוצלים הם יוצרים צמחייה עשירה. וכי שדות שמושקים במים שמועברים אליהם בלילה הניבו יבולים יותר מאשר כרי דשא ושדות שכנים. מחקרים של ויקטור הצליחו להסביר את המשמעות של המים כאורגניזם חי וקדוש ולהמציא שיטות שונות לקידום ושמירת מים ברמה של טוהר וחיוניות אופטימלית . ידיעתו של ויקטור את המאפיינים של מים הוכיחה יתרונות סביבתיים וכלכליים.

הוא התחיל לתפוס מים כמו דם החיים של כדור הארץ, ושיער כי נחל חייב לזרום בדרך משלו אם הוא רוצה להמשיך לזרום ולהתחזק. ויקטור הגיע למסקנה כי נתיבי מים מעוצבים על ידי ערוצים מתפתלים וגדות מוצלים כדי להגן עליהם מפני עוצמת אור שמש ישיר, טמפרטורה נמוכה מעודדת זרימה טבעית , והיא תנאי הכרחי לשמר את כוח הזרימה של המים.

תופעות מעניינות שנאספו מתוך התצפיות שלו במי הנהרות והמפלים: היכולת של דגי הפורל לקפוץ מבריכת ההיקוות לראש המפל עם מעט מאמץ . שוב תופעה זו התרחשה בשעות הירח בלילה. בהזדמנות אחת כאשר ויקטור ישב מחכה לתפוס גנב דגים הוא ציין את האופן שבו דג גדול במיוחד משתמש בזרמי המים כדי לקפוץ לראש המפל. לאחר עשרות שנים של תצפיות כאלה, ויקטור הגיע למסקנה כי אפיקי מים טבעיים מאפשרים הצטברות טבעית של אנרגיה הזורמת בכיוון ההפוך אל המים, היא האנרגיה שמשמשת את הפורל. תופעה זו של מערבולת שיוצרת בתוכה אנרגיה קינטית גבוהה הולידה רעיונות חדשים .

ויקטור מאוחר יותר השתמש בתצפיות אלה ליזום כלים להפקת חשמל ותנועה שפעלו בהרמוניה עם הטבע בכך שלא יצרו פליטות רעילות. הטבע הוא המורה שלנו והמשימה של הטכנולוגיה היא לא לתקן את הטבע ולא לנצלו ולהורסו, אלא ללמוד ממנו לחקות אותו.

על ההפלרה-

מים הוא הנושא הכי קריטי לכל החיים על כדור הארץ. מים הם עורק החיים של כוכב הלכת שלנו, הנוזל המעניק חיים בכל היצורים, צמחים, בעלי חיים ואדם כאחד, זורם כמו נוזל הצמח, לימפה או הדם; עצם קיומנו ולכן אינטימי עבורינו וקשור לאיכות המים העומדים לרשותנו. זה חיוני לחיים שלנו ושל ילדינו .אנחנו צריכים להיות מודאגים ברצינות מאיכות המים שאנו שותים, לדעת את המקור ואת הטיפול שהוא מקבל. אם אנחנו רוצים לחיות חיים בריאים ומאושרים, אז את הישות החיה - מים - יש להעריץ ביותר ולדאוג שתקבל את הטיפול הרגיש ביותר שקיים ומתמזג עם התכונות הטבעיות שלו, עם הזרימה והאנרגיה המתחדשת של המים.

הפלרה מלאכותית של אספקת המים הוא תהליך ממאיר עם השלכות מדאיגות עבורינו. ״ הפלרה היא מתן תרופה בכפיה ופגיעה בזכות הפרט לאוטונומיה על גופו״, ברור שגם מעבר לכפיה יסודית זו אנחנו מונחים מקריאת מחקרים ולוגיקה בריאותית . כבר ב2007 יפה שיר רז מ״מנטה״ כתבה על כך:

 

״מקץ שלוש וחצי שנים של דיונים, בהם סקרו לא פחות מאלף מחקרים בנושא, הגיעו חברי ועדת המומחים של המועצה הלאומית למחקר בארצות הברית (ה־NRC) למסקנה חד־משמעית: הפלואוריד המוחדר למי השתייה במטרה למנוע עששת עלול לגרום לנזקים בריאותיים קשים, החל בשיניים דווקא וכלה במוח ובמערכת העצבים. ב־500 עמודי הדו”ח שהוציאה הוועדה, מפורטים כל הסיכונים האלה אחד לאחד. נתחיל בזה שהפלואוריד הוא היסוד הפעיל ביותר בטבע, ולכן הוא מגיב בקלות לחומרים אחרים. זה הופך אותו למסוכן מאוד לגוף האדם, כי ביכולתו לחסום אנזימים רבים ולחקות הורמונים שונים. כששירותי הבריאות בארצות הברית אישרו את ההפלרה ב־1950, לא היו בידיהם די מחקרים בריאותיים, והם בעצם הימרו על כך שגם אם הפלואוריד יזיק לשיניים, הוא לא יגרום נזק לכל רקמה אחרת. אולם מחקרים חדשים גילו שההימור לא צלח. התברר שהפלואוריד מצטבר לא רק ברקמת השן. לא פחות מ־50 אחוז ממנו נאגר בעצמות. מומחי ה־NRC הסכימו כי צורות חמורות של פלואורוזיס מהוות תופעת לוואי בעלת השלכה בריאותית על השיניים, עצמות השלד, המפרקים ועמוד השדרה. כמו כן, על־פי הדו"ח, החשיפה לפלואוריד עלולה לגרום לנזקים הורמונליים שונים, בהם ירידה בעמידות לאינסולין (השלב הראשון בהתפתחות סוכרת מסוג 2). בנוסף, פרופ' קונט מציג מחקרים, שמצאו כי החשיפה לפלואוריד עלולה להגביר את הסיכון לסרטן העצם.״

 כל אדם בעל חשיבה עצמאית, שמודאג מאיכות המזון והמים שהוא צורך, ומחויב לאורח חיים אקולוגי שמתחשב בסביבה יעדיף להחשף למים הנקיים ביותר שקיימים ללא תוספות שעלולות לסכן את בריאותו .

התכונות המהותיות של מי השתיה שלנו :
״נפש בריאה בגוף בריא״.
מזון לא בריא, מים ירודים והתחממות יתר קלה לדעתו של ויקטור, הולידו את ההיווצרות האבולוציונית במבנה הכולל של המוח, יצירת מוח שלא מסוגל לתפקד אינטואיטיבית או להבין את הדקויות של תהליכים הטבעיים. זה הידרדרות של איבר שמסוגל רק לחשוב באופן הגיוני, אבל לא ביולוגי, לא עם היגיון חיים מודע ויחסי גומלין טבעיים אנרגטים הדדיים. במובן מסוים, מוח כזה יכול להיות בעל יכולת פגומה כמו במכשירים שבנויים מחומרים נחותים ובכך לא מסוגל ליצור צלילים הרמוניים ובאמת להשפיע על העולם בצורה הרמונית. יש שפע של ראיות לתמיכה זו, תמורת שכר יומי אנו נעשים מודעים לעליית המשא הנפשי, דיכאון, דיסלקציה, התנהגות לא רציונלית ואכזרית, היפראקטיביות ומחלות ניווניות, אשר משפיעים על יותר ויותר אנשים בבית בגיל צעיר יותר ויותר.
המים שאנו שותים המזון שאנו אוכלים הם בהחלט לא הסיבה היחידה, אבל לאור כל הראיות אנחנו צריכים לכל הפחות להבטיח כי מה שאנחנו אוכלים ושותים הוא בעל האיכות הגבוהה ביותר האפשרית. יתר על כן, אנו צריכים להתקשר לרשויות האחראיות ולתת דין וחשבון על העבירות שלהם, גם אם אלה עשויים להיות בלתי מכוונים, משום שאנחנו בסופו של דבר צריך לשלם את מחיר הסבל והייסורים עבור הבורות שלהם. אנחנו צריכים לסרב להמשיך לשתות מים שעברו הפלרה כי אנחנו פוגעים בעצמנו בצורה פיזית ונפשית, אבל אנחנו גם מעבירים מורשת גנטית נוראית לילדינו.

אז בואו נמשיך להלחם למענינו , לילדינו ולעולם ! !!

מתורגם מתוך הספר :

Hidden nature the startling insights of Viktor Schauberger   

העצומה למניעת ההפלרה l

TOP