לאטה פוקה

זמן לילה לאטה

חלומות מתוקים עשויים מהלאטה הזה. תערובת קטיפתית של שיבולת שועל וחרוב אגוזי שמתערבלת עם עשבי הלילה של הטבע - לבנדר וקמומיל, אשווגנדה ואגוז מוסקט. שיקוי שיסובב אותך ברכות במיטה.

₪45.00

מאצ׳ה צ׳אי לאטה

מאצ׳ה מלכותית צ'אי לאטה מיועדת לאותו אדם עם גישה ויטאלית לחיים. האדם שקם עם השמש, ומוכן לתפוס את היום.

₪60.00

כורכום זהב לאטה

 כורכום זהב לאטה הוא כמו החבר החיובי שיש לך שתמיד בוחר להסתכל על הצד המואר. החבר שלך השמח עם המזל הטוב והשקפת החיים האופטימית .

 
ממש כמו החבר הכי משמח שלך, כורכום לאטה החלק והטעים נמצא שם כדי להאיר את היום שלך, בין אם שתית אותו ראשון בבוקר או אחרון בלילה.
 
אנשים רק מתחילים להתעורר לפלא של אלת הזהב - הכורכום הסופר-תבלין העמוס בפוליפנולים ובעל תכונות אנטי דלקתיות מעולות, מגביר סירקולציה ומגן .
 
 


₪45.00

ג׳ינג׳ר ג׳וי לאטה

תארו לעצמכם את החבר הכי אמין והכי מתוק. זה עם החיבוק החם והמנחם שרק חבר הכי טוב יכול לתת. זה שמרגיע אותך, וגורם לך להרגיש חם מבפנים ומבחוץ.  ג'ינג'ר ג׳וי לאטה שלנו מכסה את התחושה הזאת בצורה מושלמת.
 
התפנקו בשמיכה מחממת של ג'ינג'ר והל באמצע אחר הצהריים גשום, כשמזג האוויר מתקרר בנוכחותכם במהלך הליכה על כמה עלים פריכים, או בכל פעם שתזדקקו לחיבוק חם.
 
השורש המתובל הזה הוא הצמח המרכזי בתערובת הלאטה הצמחית שלנו. זנגביל ו הל משתלבים יחד כדי להפוך לתערובת הלאטה הצמחית לחוויה לוהטת.
₪45.00

קקאו מאקה לאטה

ממש כמו זו הזוהרת והנוקבת ביותר בקבוצת החברות שלך, Cacao Maca Magic Latte תמיד יפתיע אותך. היא מסוג האנשים שמפנקים אותך לארוחת ערב מדהימה רק כדי להזכיר לך כמה שאתה אהוב.
 
שילוב של אבקת קקאו מפוארת, מאקה אורגנית ואשווגנדה, אדפטוגן שתומך במערכת העצבים. הלאטה המיוחד הזה נולד כדי לעזור לך לאזן את הגוף.

 

₪45.00