משלוח חינם מהיום למחר בכל קנייה מעל ₪150

מבחן הדושות

 

ברוך הבא לשאלון שלנו שיעזור לך להבין טוב יותר את עצמך, מה טוב עבורך ומה לא. זוהי דרך נפלאה לגלות מי אתה, המספקת בנוסף, טיפים להעצמת הבריאות והאושר שלך.

התיאוריה מאחורי השאלון הזה מגיעה מחוכמה עתיקה שעברה מדור לדור במשך מאות שנים, דרך מערכת הקרויה בשם – איורוודה, שמשמעותה "ידע החיים".

על מנת להתחיל, עליך לגלות מהי הדושה שלך, ואז תוכל לדעת מה יעזור לך לשגשג, אילו מזונות לאכול, איזו פעילות גופנית מתאימה לך ואילו סוגי אנשים מתאימים לך יותר. אם לתמצת את הנושא, זה יעניק לך תובנות מיוחדות אודות בריאותך, בכדי שתוכל לבצע החלטות ובחירות באופן מודע, בכל יום.

על פי חוכמת האיורוודה, קיימות שלוש תכונות : "רוח (ואטה), אש (פיטה) ומים (קאפה). הן יכולות להרוס או לשמר את הגוף, אם הן מאוזנות ובריאות או חולות."

כולנו רוצים להיות בריאים על מנת שיהיה לנו את הסיכוי הטוב ביותר להנות מהחיים ולממש את הפוטנציאל שבהם. אבל נדמה כי בריאות טובה היא דבר מורכב ולא תמיד ברור כיצד להשיג את היעד הנכסף הזה. אף על פי שבתחילה, נדמה כי זהו מושג שאינו מוכר, הבנת הדושות שלך יכולה לעזור לך בטווח הארוך, להבין כיצד להשיג בריאות מושלמת.

באיורוודה, מערכת התכונות האישית שלך ידועה בשם "פרקריטי", שמשמעותה "טבע", כלומר האופי המולד שלך. האיורוודה מלמדת אותנו כיצד למצוא את מערכת התכונות שלנו על ידי התבוננות במי שאנחנו ובהרגשה שלנו. השיעור הזה הוא אישי ומעשיר ביותר. ככל שתלמד מהו הטבע האמיתי שלך, תוכל לחיות חיים אותנטיים באמת – חיים המתאימים לך ומאפשרים לבריאותך לשגשג.

השאלון הזה יעזור לך להבין את מצב בריאותך הנוכחי. התוצאות שתקבל לאחר השאלון יעזרו לך לדעת עד כמה בריאותך מאוזנת ברגע זה. סביר להניח שתמצא שיש לך תערובת של שלושת הדושות, אבל בדרך כלל אחת מהן תהיה הדומיננטית. לכל דושה יתרונות וחסרונות. אם תפעל על פי העצות המתאימות לדושה שלך, האיורוודה תוכל לעזור לך לממש את הפוטנציאל שלך ולהרגיש נוח עם עצמך.

אז אם אתה מרגיש מלא השראה, ענה על השאלות הללו וכך תוכל לדעת מהי מערכת התכונות שלך על פי האיורוודה... ונשלח לך כמה תובנות משנות – חיים שיעניקו לחייך צבע ובהירות.

שאלון הדושה

טאבים אנכיים

TOP