משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

שירי בן עמי

שירי בן עמי – מאמנת ראשית ומייסדת המועדון

בעלת תואר ראשון בחינוך גופני – מטעם מכללת זינמן במכון וינגייט, מתמחה בשיקום לב ריאה. בעלת ידע רב בתחומים: אנטומיה,פיזיולוגיה של המאמץ.

שירי עוסקת בתחום הריצה במשך 12 השנים האחרונות, הכוללות השתתפות במרוצים למרחקים שונים בניהם חצאי מרתון, ריצת מרתון ואולטרה מרתון. הספורט הוא חלק אינטגרלי מחייה של שירי, בעברה שיחקה באופן מקצועי כדורסל במשך 12 שנים, בניהם הייתה חלק מנבחרת ישראל ושירתה בצבא כמדריכת כושר קרבי בחיל הצנחנים. המומחיות של שירי היא למצוא את הפוטנציאל הגלום בתוך כל אחד ואחת מכם וביחד אתכם לממש אותו בהתאם למטרותיכם וחלומותיכם, כל זאת בצורה הדרגתית מקצועית ויחס אישי. לכל אלה מבינכם החוששים לעשות את המעבר מהליכה לריצה, או המתלבטים האם ביכולתם לרוץ ריצת מרתון , שירי תסלול את הדרך הנכונה בשבילכם.

SHIRIS – מועדון ריצה מקצועי

מועדון ריצה SHIRIS הוקם מתוך אהבה לריצה. כיום המועדון מונה מספר רב של רצים ורצות ומאגד בתוכו קבוצת ריצה למתחילים וכן קבוצות ריצה למתקדמים אשר אוהבים את הריצה ולא רצים מתוך הכרח. מטרת העל של המועדון היא לגרום לאנשים לאהוב לרוץ, להתמיד בריצה ולהכניס את הריצה כפעולה בלתי נפרדת מחיי היום יום ומשם השמים הם הגבול. קבוצות הריצה מתחלקות החל מרצים אשר החליטו לעשות את הצעד הראשון ועד לרצים אשר רוצים להתקדם ולכבוש עוד יעד כמו ריצת 10 ק"מ, חצי מרתון , ריצת מרתון , ריצת אולטרה מרתון וכן ריצות שטח. המועדון הינו מועדון ריצה מקצועי – חברתי. בין אם אתם מתחילים או כאלה אשר כבר רצים שנים רבות, תמצאו את מקומכם במועדון איתנו ותכבשו יעדים חדשים ומרגשים בליווי מקצועי, אישי וחברי.

http://shiris-run.co.il/

TOP