משלוח חינם בקניה מעל 150 שקלים באתר

מיץ אלוורה האגדי

"אלוורה מכילה טכנולוגיה מתקדמת ביוכימית שחברות התרופות יכולות רק להבין ביום מן הימים. טכנולוגיה זו נבנתה על ידי הטבע, וב100% מתואמת עם גוף האדם. כל מה שאתה צריך לעשות כדי לחוות את הטכנולוגיה הזאת על עצמך היא לצרוך מיץ אלוורה! (מייק אדמס)

כתבים עתיקים מתעדים את השמוש הפנימי והחיצוני של מיץ האלוורה ע"י קליאופטרה מלכת מצרים העתיקה ומספרים כי זהו המקור ליופייה האגדי, לחוסנה ולשימור נעוריה.

צמח האלוורה המופלא נמצא בשימוש מסורתי אלפי שנים כתומך במערכת עיכול בריאה, במערכת המין הנשית ובעור בריא ויפה. שם האלוורה בסנסקריט הוא קומארי - “הנסיכה" מעיד על זיקתו לאישה, ליופי ולשימור הנעורים.

מיץ האלוורה נחשב כמזון העשיר ביותר הקיים עלי אדמות - סופר פוד במיטבו.

המיץ האורגני של פוקה , הכי קרוב לדבר האמיתי, מופק מזן אלוורה אורגני שגדל באוסטרליה והוא בעל ג'ל פנימי שייצר חומרי הזנה בריכוז גבוה, המיץ מכיל רק את הג'ל הפנימי של העלים, ללא הקליפה החיצונית, ללא סינון וללא אנטרוטקינונים ואלואינים.

טעמו עדין וניטראלי, ללא הטעם המריר האופייני של מיצים אחרים, וללא משמרים סינתטיים. המיץ עשיר ברב סוכריים פעילים בריכוז גבוה.

 

אופן הפעולה: מצנן, מרגיע, מלחלח, מרפא, מצעיר , מייפה

סימפטומים: טיהור מרעלים, ,בקע סרעפתי,צרבת, אולקוס, חומציות יתר, הסדרת הווסת, שיפור בבריאות העור, מונע היווצרות של אבנים במרה, נוגד דלקות, מחזק את המערכת החיסונית, נוגד נגיפים, מונע היווצרות של גידולים, מתקן תופעות לוואי של הקרנות וכמותרפיה,משמש לריפוי פצעים, מחלות מעיים דלקתיות ,קנדידה , מרגיעה ומקררת , מסכך את מערכת העיכול. דלקות פרקים, דלקת כבד ודרכי מרה, נגעים בעור, דלקות עיניים, דלקת בדרכי שתן, תת ספיגה של חומרי מזון, גלי חום ותופעות מנופאוזה, מזין רחם ומערכת הורמונלית .מייצבת רמות סוכר בדם.

 

פרטים:

מכיל:

מיץ אלוורה אורגני טהור שהופק בכבישה קרה, ללא חומרים משמרים מלאכותיים כגון סורבט אשלגן, סודיום בנזואט או חומצה אסקורבית.

אלוורה אורגני (99%) Organic Aloe Vera Barbadensis (Miller)

חומצת הדרים מטפיוקה (0.1%) Citric Acid from tapioca

מינון:

טלו בין 3 ל-6 כפות (90-45 מ"ל) ביום, לפני האוכל.

ילדים בגילאים 12-2 יכולים להסתפק ב-2 כפות (30 מ"ל) ביום.

התוויות נגד:

היריון.

התוויות:

גינקולוגיה: המיץ הִנו מועיל לבריאות במקרים של דימום יתר או דימום של גושי דם. מאחר שמיץ האלוורה מנקה את הכבד, הוא משפיע ישירות על זרימת הפיטה בדם. דבר זה משפיע על ה"ארתאווסרוטה" – ערוץ המחזור החודשי, האחראי להסדרה של פעולת הרחם. הג'ל הוא שיקוי נפלא עבור מערכת הרבייה הנשית.

גיל המעבר- בעל תכונה מקררת לטיפול בגלי חום, מנקה כבד וכך מסייע לאיזון הורמונלי, לטיפול במקרים של יובש וגינלי.

כאבי מחזור מסייע להפחתת התקיעות בכלי הדם (היווצרות גושים) באיזור הרחם המתכווצים בחוזקה בעת הוסת וגורמים לכאב. בנוסף מקרר, מרגיע ותומך לרחם.

עור: הג'ל מכיל פולי-סכארידים של אלוורה, הידועים גם בשם אלוורוז. הם יעילים במיוחד בריפוי העור ובדרך כלל משקמים רקמות בכל הגוף – רקמות עור, שרירים ועצמות. יש לג'ל זיקה לאפידרמיס והוא משפר את איכות העור. זהו אחד מצמחי המרפא האיורוודיים הטובים ביותר נגד כוויות, צלקות, פצעים וסימני מתיחה. הוא יעיל ביותר במצבים דלקתיים של פיטה – אקזמה, סרפדת , כיבים, אקנה. צמח מרפא זה מומלץ לשימוש לחולים בצהבת או בדלקת כבד נגיפית.

עיכול: מאחר שתכונת המרירות שלו פועלת דרך הכבד ומעודדת את הפרשת מיץ המרה. הוא משפיע למניעת היווצרות של אבנים במרה ובכך עוזר להסדיר את רמת הסוכר בדם ואת רמות השומנים בדם. מאחר שהוא צמח מרפא מצנן ומרגיע המרפא את הקרומים הריריים, הוא מתאים במיוחד למצבים של חומציות יתר, כיבים, דלקת כיבית של המעי הגס וכל סוג אחר של דימום מהמעיים (Frawley, Lad). הוא מסלק ישירות עודפי פיטה ודלקות מהמעיים.

מצבי חומציות יתר\ בקע סרעפתי\ צרבות\ אולקוס- האלוורה מפחיתה חומציות יתר, מקררת, מרגיעה ומרפדת את ריריות הקיבה והושט וכך מונעת גם את הבעיה וגם את נזקיה. הגנה וחידוש תאי הרירית בקיבה ובושט חיונית ביותר שכן פגיעה מתמשכת של החומציות באותה רירית היא אחת הסיבות המיוחסות לסיכון מוגבר לסרטן הושט.

מחלות מעיים דלקתיות במחלות אלה הפגיעה מתרחשת בשכבת הרירית שתפקידה להפריד בין תאי מערכת החיסון לבין החיידקים הטובים במעיים. פגיעה ברירית גורמת למפגש בין שני הקבוצות וגוררת תגובה דלקתית. משקה האלוורה מסייע לחידוש ובניית השכבה הרירית בנוסף לתכונות נוגדות דלקת וכך מפחית משמעותית את ביטויי המחלות האלו.

אלוורה מרפא כיבים, תסמונת המעי הרגיז, מחלת קרוהן ופוליסכרידים מחלת הצליאק בצמח האלוורה השפעה מרפא על הפרעות עיכול רבים. האינטרנט הוא מחסן של מידע ועדויות על צמח האלו ורה בריפוי תסמונת המעי הרגיז, כיב קיבה, מחלת קרוהן ומחלות אחרות של מערכת העיכול. זהו אחד היישומים הידועים ביותר של ג'ל אלו ורה.

בנוסף המשקה מסייע להפחתת התופעות הנלוות למחלות מעי דלקתיות כגון –

דלקות פרקים, דלקת כבד ודרכי מרה, נגעים בעור, דלקות עיניים ודרכי שתן, תת ספיגה של חומרי מזון.

עצירות – משקה אלוורה מטפל בעצירות בצורה יסודית ללא פגיעה וללא יצירת תלות בזכות היותו מנקה כבד עדין ומחדש ריריות, מסכך, מלחלח ומשקם את מערכת העיכול .

מייצב רמות סוכר בדם :

חולי סוכרת הנוטלים אלוורה במשך 3 חודשים חווים ירידה משמעותית ברמות הסוכר בצום בדם. הם גם מפגינים רמות כולסטרול נמוכות יותר ושיפורים קלים בכולסטרול הכללי.

חולי סוכרת נוטים ליהנות מאוד מן שיפורים בזרימת הדם אלוורה של האלוורה . מאז שיפור "דם בוצה" והגברת זרימת הדם בגפיים, חולי סוכרת הסובלים נוירופתיה היקפית עשויים ליהנות מאוד מן תוספי אלוורה.

כולסטרול וטריגליצרידים
כאשר בשימוש פנימי, ג'ל האלו ורה משפר את איכות הדם ומסייע לאזן מחדש את הכימיה בדם. באופן בטוח4 מרכיבים יורידו רמת כולסטרול גבוהה! אלוורה, פורמולת פטריות , שמן זרעי המפ וויטמין C. זה הרבה יותר בטוח מאשר שימוש בתרופות הסטטינים,עם תופעות לוואי שליליות וסילוק של חומרים מזינים כמו CoQ10.

עיניים: ג'ל האלוורה מדביר את מחלות העיניים, מהיותו צמח מרפא . הוא מתאים לשימוש חיצוני, והוא מאוד מרגיע אם מורחים אותו על העיניים והעפעפיים. כמו כן, הוא עוזר במקרים של דלקות עיניים ונפיחות של העפעפיים.

תגיות:

TOP